برنج ارگانیک مزرعه شکرالله پور . . .

انواع محصولات: برنج، سبوس برنج، آردبرنج, کیوی ارگانیگ , علوفه ارگانیک
برای اولین بار برنج سیاه با آنتی اکسیدان بسیار فراوان
اولین برنج ارگانیک تایید شده و دارای گواهینامه استانداردملی ارگانیک ایران(۱۱۰۰۰)
برنج ارگانیک عرضه شده درفروشگاه های محصولات ارگانیک
فروش بصورت مستقیم از تولیدکننده بصورت کلی وجزئی

علوفه ارگانیک ،آرد برنج ارگانیک ،سبوس برنج ارگانیک،
علوفه ارگانیک جهت استفاده دامداران فعال در پرورش دام گوشتی و شیرارگانیک 
عرضه محصولات سالم برای داشتن زندگی سالم هموطنان عزیز
کشاورز نمونه ۹۵،مزرعه ارگانیک شکرالله پور در بابل

تلفن:  ۰۹۱۰۱۰۰۳۳۴۷
فکس: ۰۱۱۳۲۰۷۷۱۳۰

برنج ارگانیک برنجی است که در زمینی کشت شود که حداقل چهار سال از مواد شیمیایی در آن استفاده نشده باشد و در زمان کاشت و داشت برنج نیز بدون آفت کش‌ها و سموم شیمیایی تولید و بسته‌بندی گردد. همچنین بذر سالم و بومی که به صورت ارگانیک کشت شده و عاری از آفت باشد نقش مهمی در تولید برنج ارگانیک دارد. از طرفی در کشت ارکانیک برنج برای پرورش گیاه و دانه برنج از کود‌های حیوانی و کود‌های بیولوژیک و برای دفع آفت کرم ساقه خوار برنج از زنبور تریکوگراما و تله فرمونی بهره‌ می‌گیرند.
آقای شکراله پور از سال ۱۳۶۷، هرساله ۳۰۰۰ متر از زمین کشاورزی خود را برای مصرف شخصی بدون استفاده از سموم کشاورزی مورد کشت قرار می‌داد، تا این‌که بعد از سال‌ها تجربه و حضور در کلاس‌های کشت ارگانیک و آماده سازی خاک مزرعه، شروع به کشت برنج و کیوی ارگانیک نمود. ایشان در سال ۱۳۸۵ به‌عنوان کشاورزنمونه در زمینه تولید محصول ارگانیک معرفی شد و در سال ۱۳۹۰ نیز کشاورز نمونه استانی شدند و استاندارد ملی ایران محصول مزرعه شکراله پور را تایید کرد. همین‌‍طور در سال ۱۳۹۲ با عضویت در انجمن ارگانیک ایران و آزمایشات و بررسی محصوات ایشان توسط شرکت بیوسان گواه موفق به اخذ تاییدیه‌های در حال گذار و ارگانیک شدند و در سال ۱۳۹۵ نیز بار دیگر به عنوان کشاورز نمونه مطرح گردید.
انواع برنج ارگانیک، برنج قهوه‌ای ارگانیک، سبوس برنج ارگانیک و آرد برنج ارگانیک از جمله محصولات این مزرعه به‌شمار می‌روند که از نوع برنج طارم هاشمی می‌باشند. ضمنا کیوی ارگانیک محصولی دیگر از مزرعه شکراله پور محسوب می‌شود

بورس برنج به صورت عمده و خرده
تولید و فروش کیوی
فروش کیوی به صورت عمده و جزئی
فروش محصولات ارگانیک
مزرعه تولید برنج
تولید کننده برنج سفید
تولید کننده برنج قهوه ای
تولید کننده سبوس برنج
تولید کننده آرد برنج
برنج سالم و ارگانیک
عرضه برنج قهوه ای
فروش سبوس برنج
عرضه آرد برنج
دارای گواهی ارگانیک ایران 

برنج ارگانیک هاشمی-مزرعه صادق شکرالله پور

برنج ارگانیک هاشمی در مزرعه ارگانیک شکرالله پور واقع در مازندران در شهر بابل کشت و برداشت می شود با ۱۵ سال تجربه تولید برنج ارگانیک.این برنج بهترین برنج ارگانیک ایران بوده و افتخار داشتن اولین برنج ارگانیک تایید شده و دارای گواهینامه استاندارد ملی ارگانیک ایران (۱۱۰۰۰) از شرکت بازرسی بیوسان گواه می باشد.در تولید این برنج از سموم و کودهای شیمیایی استفاده نشده است.

فروش برنج ارگانیک هاشمی به صورت مستقیم در فروشگاه اینترنتی سبک سلامت انجام

می شود.

برنج ارگانیک هاشمی در زمینی کشت می شود که حداقل چهار سال از مواد شیمیایی در آن استفاده نشده است و در زمان کشت و داشت این برنج نیز بدون آفت کش ها و سموم شیمیایی تولید و بسته بندی می گردد.همچنین بذر سالم و بومی که به صورت ارگانیک کشت شده و عاری از آفت باشد نقش مهمی در تولید برنج ارگانیک دارد.از طرفی در کشت ارگانیک برنج برای پرورش گیاه و دانه برنج از کودهای حیوانی و کودهای بیولوژیک و برای دفع آفت کرم ساقه خوار برنج از زنبور و تریکوگراما و تله فرمونی بهره می گیرند.

فواید برنج هاشمی بسیار زیاد است،فواید برنج ارگانیک هاشمی برای سلامت بدن شامل تامین کننده انرژی سریع،مفید برای دستگاه گوارش،تثبیت سطح قند خون و فراهم کردن ویتامین B1 برای بدن،مراقبت های پوستی،مقاومت در برابر فشار خون بالا،اسهال خونی و بیماری های قلبی می باشد.

فواید برنج شمالی خصوصا مازندران بسیار زیاد می باشد و همواره متخصصان توصیه می کنند برای یک تغذیه سالم از برنج مرغوب ایرانی و شمالی استفاده کنید.

برنج ارگانیک برنجی است

مزرعه برنج صادق شکرالله پور
برنج ارگانیک برنجی است که در زمینی کشت شود که حداقل چهار سال از مواد شیمیایی در آن استفاده نشده باشد و در زمان کاشت و داشت برنج نیز بدون آفت کشها و سموم شیمیایی تولید و بسته بندی گردد. همچنین بذر سالم و بومی که به صورت ارگانیک کشت شده و عاری از آفت باشد نقش مهمی در تولید برنج ارگانیک دارد. از طرفی در کشت ارکانیک برنج برای پرورش گیاه و دانه برنج از کودهای حیوانی و کودهای بیولوژیک و برای دفع آفت کرم ساقه خوار برنج از زنبور تریکوگراها و تله

فرمونی بهره آقای شکراله پور از سال ۱۳۶۷هرساله ۳۰۰۰ متر از زمین کشاورزی خود را برای مصرف شخصی بدون استفاده از سموم کشاورزی مورد کشت قرار میداد، تا اینکه بعد از سالها تجربه و حضور در کلاسهای کشت ارگانیک و آماده سازی خاک مزرعه، شروع به کشت برنج و کیوی ارگانیک نمود. ایشان در سال ۱۳۸۵ به عنوان کشاورزنمونه در زمینه تولید محصول ارگانیک معرفی شد و در سال ۱۳۹۰ نیز کشاورز نمونه استانی شدند و استاندارد ملی ایران محصول مزرعه شکراله پور را تایید کرد. همین طور در سال ۱۳۹۲ با عضویت در انجمن ارگانیک ایران و آزمایشات و بررسی محصوات ایشان توسط شرکت بیوسان گواه موفق به اخذ تاییدیه های در حال گذار و ارگانیک شدند و در سال ۱۳۹۵ نیز بار دیگر به عنوان کشاورز نمونه مطرح گردید.

نواع برنج ارگانیک، برنج قهوه ای ارگانیک، سبوس برنج ارگانیک و آرد برنج ارگانیک از جمله محصولات این مزرعه به شمار می روند که از نوع برنج طارم هاشمی میباشند. ضمنا کیوی ارگانیک محصولی دیگر از مزرعه شکراله پور محسوب میشود

عرضه برنج سالم و ارگانیک عرضه کننده برنج سفید ارگانیک

عرضه و پخش برنج قهوه ای

فروش سبوس برنج با قیمت مناسب

عرضه آرد برنج با کیفیت عالی

تولید برنج سفید در مازندران

فروش برنج سفید در مازندران بورس برنج قهوه ای در مازندران

فروش آرد برنج در مازندران

تولید برنج سفید

تولید برنج قهوه ای

پورس برنج قهوه ای

بورس سبوس برنج

فروش سبوس برنج

فروش آرد برنج

تولید و فروش برنج سفید

تولید برنج سفید

بورس برنج به صورت عمده

خرید برنج به صورت خرده فروشی از مزرعه برنج صادق شکرالله پور

برای خرید محصول با کیفیت با ما تماس بگیرید.